Jakość i bezpieczeństwo
Rodzicielstwo zmienia życiowe priorytety. Nadal cenimy bezpieczeństwo, lecz przedkładamy własne nad bezpieczeństwo naszych dzieci. To naturalna kolej rzeczy, że największą troską darzymy potomstwo, dbamy o ich zdrowie i uczynimy wszystko co tylko możliwe, aby dorastały w jak najlepszych warunkach. Jesteśmy za nie odpowiedzialni. Dlatego jako odpowiedzialne Mamy stosujemy te zasady w naszych produktach. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy gwarantują surowce najwyższej klasy oraz dysponują odpowiednimi atestami i certyfikatami.
 
Wszystkie materiały użyte do produkcji zaczynając od tkanin, wypełnień, a kończąc na niciach posiadają certyfikat Oeko-Tex-Standard 100 Klasy I, czyli spełniają rygorystyczne wymagania artykułów dla niemowląt i dzieci. Używamy tylko 100% tkanin bawełnianych, dzięki czemu zachowują barwy nawet po wielokrotnym praniu. Antyalergiczna włóknina silikonowa stosowana jako wypełnienie pościeli i poduszek również spełnia normy klasy I certyfikatu Oeko-Tex, potwierdzając brak szkodliwych substancji dla niemowląt. Przykładając szczególną uwagę do bezpieczeństwa nie zapominamy o jakości. Nigdy nie pozwolimy, aby nasze artykuły zostały wykonane z materiałów niskiego gatunku. Wartości którymi się kierujemy "wymuszają" na nas idealizm. Dlatego nie bawimy się w tańsze substytuty, ale tworzymy wyłącznie z najlepszych gatunkowo materiałów. Przykładowo, jeśli minky, to jedynie oryginalne, od wyjątkowego, amerykańskiego producenta Shannon Fabrics.  
 
Produkty dla dzieci muszą być przede wszystkim bezpieczne. Jednak bycie wiernym naszym zasadom zapewnia, iż każdy nasz artykuł będzie nie tylko bezpieczny, lecz także przyjemny w dotyku, odporny na zabrudzenia oraz zachowa swoje pierwotne właściwości - puszystość i sprężystość nawet przy długotrwałym użytkowaniu i wielokrotnym praniu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl